Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Serwis Skoda / profesjonalny salon, profesjonalna obsługa = zadowolony klient
« Ostatnia wiadomość wysłana przez qcharek05 dnia Lipca 12, 2017, 11:52:16 am »
tak jak w temacie :)
salon zasługuję na 5 z dużym plusem, poczekalnia dla klientów serwisu jest bardzo przyjemnych miejscem, aż chce się czekać ;)
obsługa bardzo uprzejma, elagancko ubrana, na bieżąco informują o postępach.
2
Serwis KIA / Serwis Ceed
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tak trzymać dnia Czerwca 19, 2017, 08:47:47 am »
Serwis w pełni profesjonalny, personel ZAWSZE miły i uśmiechnięty a co najważniejsze zawsze usuną każdą usterkę.
TAK się dba o klientów i TAK właśnie wyrabia się renomę. Pozdrawiam.
3
Salon KIA / Ceed 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 100% zadowolenia dnia Maja 12, 2017, 05:11:12 pm »
Wyznacznikiem profesjonalizmu salonu i serwisu HADM niech będzie to, że kupiłem u Nich kolejnego Ceed-a  8). Wiedza i dbałość o klienta na najwyższym poziomie. Polecam na 100%. Pozdrawiam Panią Dominikę :)
4
Serwis KIA / Ceed
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 100% zadowolenia dnia Maja 12, 2017, 05:00:09 pm »
Jestem klientem serwisu od ponad 8 lat.
Moim zdaniem są to profesjonaliści pod każdym względem.
Obsługa zawsze na najwyższym poziomie, pełna kultura a co najważniejsze zawsze trafnie diagnozują problem i go usuwają.
100% zadowolenia.
5
Salon Skoda / Udany zakup
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zadowolony dnia Listopada 30, 2016, 12:35:57 am »
Jestem bardzo zadowolony z oferty jaką dostałem na rapida spacebacka w wersji emotion plus z silnikiem 1.4 TSI, naprawdę nie spodziewałem się tak dobre oferty i takie rabatu no i do tego ta profesjonalna obsługa, dlatego nic dziwnego, ze lubię skodami jeździć, z resztą nie jest to moja pierwsza skoda i na pewno nie ostatnia ;)
6
Serwis KIA / Przegląd Rio 30 tyś km
« Ostatnia wiadomość wysłana przez msdiesel dnia Listopada 27, 2016, 05:40:18 pm »
Witam.
Na przegląd umówiłem się telefonicznie dwa dni przed terminem dla mnie dogodnym - możliwy był przyjazd już następnego dnia jednak termin ten mi nie pasował.
Po przyjeździe wstępna rozmowa z doradcą serwisowym, Pan wyjaśnił jakie czynności zostaną wykonane, powiedział ile czasu przegląd zajmie, zaproponował samochód zastępczy z czego jednak nie skorzystałem. Podałem jeszcze kilka wad, które ujawniły się w trakcie użytkowania samochodu. Po oddaniu kluczyków poszedłem do poczekalni, gdzie od razu zaproponowana została mi kawa - bardzo dobra z resztą. W poczekalni TV, dostęp do WIFI - dzięki czemu czas przebiegał szybko. Co jakiś czas Pan, który przyjmował samochód przychodził i informował na jakim etapie jest przegląd i czy wszystko jest z samochodem OK. Pod koniec zostałem poproszony o podejście do Pana, który serwisował samochód o dokładniejsze opisanie jednej z wad, które odkryłem w czasie użytkowania.
Samochód został oddany czyściutki i pachnący!!
Bardzo mile zaskoczyła mnie kwestia kosztowa!! Kilka dni wcześniej kupowałem ubezpieczenie AC i OC właśnie w salonie Kia, za co otrzymałem 5% rabatu na następną usługę serwisową. Za całą usługę serwisową (z wliczonym już rabatem 5% za wykupienie ubezpieczenia) zapłaciłem 630 zł (przy czym, z tego co czytałem w internecie koszt tego przeglądu w innych serwisach to od 750 do nawet 900 zł!!!!!!)
Ja osobiście bardzo serdecznie polecam ten serwis i salon!!!

Pozdrawiam
Michał
7
Serwis Skoda / Odp: odprysk
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kama79 dnia Sierpnia 22, 2016, 11:27:14 am »
Witam w klubie hehe, usługa faktycznie działa :)
8
Serwis Skoda / Odpryski na szybie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kama79 dnia Sierpnia 22, 2016, 11:24:32 am »
Dzięki za szybką interwencję w sprawie szyby.
Był odprysk i już nie ma  8)
ile kosztuje taka przyjemność? koło stówki :)
9
Serwis Skoda / Polecam zniżki dla stałych klientów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zaro81 dnia Sierpnia 16, 2016, 01:23:59 pm »
Mam ten sam samochód od lat.
Nie zmieniam bo dobrze mi służy i serwisuje w tym samym serwisie.
Na plus jest to, że mam 30 procent zniżki, bo im starsze auto tym lepsze zniżki.
10
Serwis KIA / Odp: klient serwisu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aleksandra dnia Lipca 28, 2016, 10:10:05 am »
Zgadzam się w 100%! Najlepszy dealer na Pomorzu :D
Strony: [1] 2 3 ... 10